J BALTZERSEN HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −25 550 | −34 693 | −8 125 | −8 066 | −9 922 | −7 500 | −6 250 | −7 055 | −6 250 | −15 355 | −81 572 | −232 357 | 267 911 | 18 088 |
| Resultat før skatt | −8 970 | 445 358 | 1 022 195 | 552 089 | 311 960 | 146 329 | 103 062 | −290 665 | −18 280 | −119 690 | −81 572 | −232 357 | 270 009 | 16 671 |
| Årsresultat | −8 970 | 445 358 | 1 052 384 | 574 236 | 311 960 | 146 329 | 103 062 | −290 665 | −18 280 | −119 690 | −81 572 | −232 357 | 270 009 | 16 671 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 160 166 | 3 351 056 | 2 824 790 | 1 615 901 | 914 167 | 586 055 | 436 220 | 339 002 | 610 121 | 622 152 | 764 538 | 871 038 | 1 228 031 | 988 431 |
| Egenkapital | 2 545 436 | 2 554 406 | 2 170 048 | 1 176 564 | 659 528 | 404 068 | 313 039 | 209 976 | 500 641 | 518 921 | 638 611 | 818 583 | 1 149 340 | 975 931 |
| Sum gjeld | 614 730 | 796 650 | 654 742 | 439 337 | 254 639 | 181 987 | 123 181 | 129 026 | 109 480 | 103 231 | 125 927 | 52 455 | 78 691 | 12 500 |
| Kortsiktig gjeld | 614 730 | 796 650 | 654 742 | 439 337 | 254 639 | 181 987 | 123 181 | 129 026 | 109 480 | 103 231 | 125 927 | 52 455 | 78 691 | 12 500 |
| Egenkapitalandel | 80,5 % | 76,2 % | 76,8 % | 72,8 % | 72,1 % | 68,9 % | 71,8 % | 61,9 % | 82,1 % | 83,4 % | 83,5 % | 94 % | 93,6 % | 98,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.