RYTGER HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | −872 846 | 1 250 866 | 472 014 | 1 074 541 | 1 294 906 | 787 178 | 67 712 | 495 466 | 920 283 | 761 414 | 776 082 | 318 800 | 140 204 |
| Årsresultat | −936 929 | 1 193 548 | 443 028 | 1 062 185 | 1 387 548 | 772 783 | 50 525 | 493 432 | 941 714 | 769 896 | 785 395 | 316 554 | 128 197 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 4 219 439 | 6 463 943 | 5 705 341 | 5 777 535 | 5 960 154 | 4 712 797 | 4 740 296 | 4 035 151 | 3 576 273 | 2 796 546 | 2 376 210 | 1 466 038 | 1 197 380 |
| Egenkapital | 4 168 460 | 6 385 389 | 5 691 841 | 5 748 813 | 5 836 627 | 4 649 079 | 3 930 296 | 3 932 671 | 3 490 939 | 2 709 225 | 2 189 329 | 1 453 134 | 1 184 880 |
| Sum gjeld | 50 979 | 78 554 | 13 500 | 28 722 | 123 527 | 63 718 | 810 000 | 102 480 | 85 334 | 87 321 | 186 881 | 12 904 | 12 500 |
| Kortsiktig gjeld | 50 979 | 78 554 | 13 500 | 28 722 | 123 527 | 63 718 | 810 000 | 102 480 | 85 334 | 87 321 | 186 881 | 12 904 | 12 500 |
| Egenkapitalandel | 98,8 % | 98,8 % | 99,8 % | 99,5 % | 97,9 % | 98,6 % | 82,9 % | 97,5 % | 97,6 % | 96,9 % | 92,1 % | 99,1 % | 99 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.