NIELSEN & NIELSEN 2006 ApS
Årsregnskap 2013–2026, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2026
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2026
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −1 010 | −1 850 | −5 366 | −2 490 | −2 415 | −2 147 | −2 188 | −5 532 | −2 877 | −1 555 | −1 068 | −1 861 | −38 | −12 |
| Resultat før skatt | −289 715 | −1 350 853 | 1 809 274 | 744 376 | 688 469 | 543 167 | 117 225 | 123 570 | 123 856 | 223 718 | −35 907 | 434 905 | 393 662 | 254 106 |
| Årsresultat | −226 691 | −1 053 806 | 1 411 234 | 580 615 | 536 998 | 423 677 | 91 420 | 96 295 | 96 589 | 174 430 | −27 731 | 333 329 | 319 165 | 254 106 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 6 407 704 | 6 599 775 | 7 973 031 | 6 319 088 | 5 700 703 | 4 107 450 | 3 563 444 | 3 438 407 | 3 324 691 | 3 224 510 | 2 500 486 | 2 614 937 | 2 229 662 | 1 824 259 |
| Egenkapital | 2 911 065 | 3 137 756 | 4 191 562 | 2 780 328 | 2 199 713 | 1 662 715 | 1 239 038 | 1 147 618 | 1 051 323 | 954 734 | 780 304 | 808 035 | 474 706 | 155 541 |
| Sum gjeld | 3 496 639 | 3 462 019 | 3 781 469 | 3 538 760 | 3 500 990 | 2 444 735 | 2 324 406 | 2 290 789 | 2 273 368 | 2 269 776 | 1 720 182 | 1 806 902 | 1 754 956 | 1 668 718 |
| Kortsiktig gjeld | 3 496 639 | 3 462 019 | 3 781 469 | 3 538 760 | 3 500 990 | 2 444 735 | 2 324 406 | 2 290 789 | 2 273 368 | 2 269 776 | — | — | — | 1 668 718 |
| Egenkapitalandel | 45,4 % | 47,5 % | 52,6 % | 44 % | 38,6 % | 40,5 % | 34,8 % | 33,4 % | 31,6 % | 29,6 % | 31,2 % | 30,9 % | 21,3 % | 8,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.