KIMRAS HOLDING ApS
Årsregnskap 2014–2025, lest fra 11 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 85 939 | −61 483 | −37 882 | −2 783 | 38 087 | −11 356 | −4 219 | 0 | −105 | — | — | — |
| Resultat før skatt | 1 737 905 | 1 107 707 | 894 513 | 1 251 492 | 839 243 | 797 531 | 648 673 | 896 303 | 489 123 | 218 899 | 268 523 | 33 262 |
| Årsresultat | 1 730 049 | 1 107 707 | 894 514 | 1 251 407 | 833 202 | 797 531 | 648 673 | 896 303 | 489 123 | 218 899 | −268 523 | −33 262 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 5 390 126 | 4 028 303 | 5 410 187 | 4 792 712 | 3 654 208 | 2 926 422 | 2 277 436 | 1 830 228 | 1 029 628 | 698 249 | 478 514 | 209 180 |
| Egenkapital | 5 365 252 | 3 814 803 | 5 402 096 | 4 781 581 | 3 644 574 | 2 924 372 | 2 276 840 | 1 804 667 | 1 014 164 | 669 541 | 450 642 | 182 119 |
| Sum gjeld | 24 874 | 213 500 | 8 091 | 11 131 | 9 634 | 2 050 | 596 | 25 561 | 15 464 | 28 708 | 27 872 | 27 061 |
| Kortsiktig gjeld | 24 874 | 213 500 | 8 091 | 11 131 | 9 634 | 2 050 | 596 | 25 561 | 15 464 | 28 708 | 27 872 | 27 061 |
| Egenkapitalandel | 99,5 % | 94,7 % | 99,9 % | 99,8 % | 99,7 % | 99,9 % | 100 % | 98,6 % | 98,5 % | 95,9 % | 94,2 % | 87,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 12 av 12 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.