CI5ISCLEARPART ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −843 916 | −722 691 | −650 751 | −565 847 | −441 317 | −491 147 | −489 420 | −584 406 | −597 588 | −472 093 | −184 554 | −6 875 | −6 374 | −4 000 |
| Resultat før skatt | — | — | — | — | −50 624 | −311 431 | −381 203 | −503 797 | −523 449 | −53 216 | 77 971 | 539 550 | — | — |
| Årsresultat | −396 927 | 4 645 843 | −153 498 | 7 465 660 | −50 624 | −629 100 | −294 817 | −395 204 | −400 717 | −53 214 | 59 664 | 473 752 | 9 374 924 | −203 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 15 046 619 | 15 437 483 | 16 820 125 | 16 936 388 | 9 464 289 | 9 542 944 | 9 667 721 | 9 657 650 | 9 760 458 | 10 375 035 | 10 230 442 | 9 794 787 | 9 388 136 | 7 000 |
| Egenkapital | 14 959 082 | 15 356 010 | 16 710 167 | 16 863 665 | 9 398 005 | 9 448 629 | 9 613 374 | 9 601 256 | 9 700 185 | 10 325 654 | 10 111 506 | 9 759 922 | 9 354 386 | −20 000 |
| Sum gjeld | 87 537 | 81 473 | 109 958 | 72 723 | 66 284 | 94 315 | 54 347 | 56 394 | 60 273 | 49 381 | 118 936 | 34 865 | 33 750 | 27 000 |
| Kortsiktig gjeld | 87 537 | 81 473 | 109 958 | 72 723 | 66 284 | 94 315 | 54 347 | 56 394 | 60 273 | 49 381 | 118 936 | 34 865 | 33 750 | 27 000 |
| Egenkapitalandel | 99,4 % | 99,5 % | 99,3 % | 99,6 % | 99,3 % | 99 % | 99,4 % | 99,4 % | 99,4 % | 99,5 % | 98,8 % | 99,6 % | 99,6 % | −285,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.