Leer25 Holding ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | −12 275 | — | — | — |
| Resultat før skatt | 650 551 | −994 641 | 11 120 445 | 1 802 454 | 801 392 | 573 113 | 1 381 487 | 1 825 845 | 509 668 | 1 501 560 | 341 277 | 504 105 | 283 142 | −73 297 |
| Årsresultat | 606 309 | −1 048 732 | 11 296 602 | 1 799 682 | 798 092 | 570 566 | 1 381 245 | 1 821 907 | 508 062 | 1 501 796 | 347 316 | 492 730 | 278 894 | −49 214 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 15 972 623 | 16 376 520 | 18 270 481 | 10 253 967 | 8 437 634 | 8 131 329 | 7 765 105 | 6 603 416 | 4 877 140 | 3 997 996 | 2 477 768 | 2 022 977 | 1 533 746 | 1 252 852 |
| Egenkapital | 15 972 622 | 16 366 313 | 17 537 045 | 9 740 443 | 8 240 761 | 7 555 669 | 7 368 103 | 6 092 658 | 4 374 151 | 3 866 089 | 2 364 292 | 2 016 977 | 1 524 246 | 1 245 352 |
| Sum gjeld | 1 | 10 207 | 733 436 | 513 524 | 196 873 | 575 660 | 397 002 | 510 758 | 502 989 | 131 907 | 113 476 | 6 000 | 9 500 | 7 500 |
| Kortsiktig gjeld | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | 131 907 | 111 634 | 6 000 | 9 500 | 7 500 |
| Egenkapitalandel | 100 % | 99,9 % | 96 % | 95 % | 97,7 % | 92,9 % | 94,9 % | 92,3 % | 89,7 % | 96,7 % | 95,4 % | 99,7 % | 99,4 % | 99,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.