FLÄSCH HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −64 810 | 129 090 | −582 462 | 24 541 | 144 865 | −41 672 | −129 657 | −244 518 | 171 483 | 66 934 | −70 625 | −28 667 | 401 383 | 133 102 |
| Resultat før skatt | 1 364 694 | 276 463 | 44 546 | −463 788 | 3 943 701 | 325 445 | 125 755 | −842 408 | 249 283 | 158 599 | 199 355 | 297 898 | 917 806 | 311 241 |
| Årsresultat | 1 062 508 | 201 502 | 64 257 | −367 513 | 3 725 374 | 253 282 | 115 190 | −711 288 | 177 514 | 152 875 | −160 859 | −263 188 | 701 217 | 263 202 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 9 844 004 | 8 575 051 | 8 819 063 | 9 852 535 | 10 266 852 | 5 592 478 | 4 706 820 | 5 235 954 | 5 960 448 | 5 944 558 | 4 855 798 | 4 810 937 | 4 429 229 | 3 575 296 |
| Egenkapital | 6 968 152 | 6 040 644 | 5 961 142 | 6 014 685 | 6 496 598 | 2 884 224 | 2 741 542 | 2 734 352 | 3 383 786 | 3 283 289 | 2 575 328 | 2 515 668 | 2 252 480 | 1 367 564 |
| Sum gjeld | 2 875 852 | 2 534 407 | 2 857 921 | 3 837 850 | 3 770 254 | 2 708 254 | 1 965 278 | 2 501 602 | 2 576 662 | 2 661 269 | 2 280 470 | 2 295 269 | 2 176 749 | 2 207 732 |
| Kortsiktig gjeld | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 625 441 |
| Egenkapitalandel | 70,8 % | 70,4 % | 67,6 % | 61 % | 63,3 % | 51,6 % | 58,2 % | 52,2 % | 56,8 % | 55,2 % | 53 % | 52,3 % | 50,9 % | 38,3 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.