GLADI8R ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −966 880 | −1 287 335 | −1 233 259 | −821 559 | −143 007 | −23 209 | −27 207 | 59 908 | −100 805 | −18 492 | −15 670 | −18 731 | −14 874 | −12 494 |
| Resultat før skatt | −308 805 | 828 995 | 372 273 | 54 226 172 | — | 7 275 169 | 7 276 348 | — | — | — | — | — | — | — |
| Årsresultat | −248 521 | 793 821 | 297 913 | 54 480 260 | 6 290 723 | 7 275 169 | 7 269 257 | 8 441 847 | 5 907 301 | 6 521 498 | 4 909 719 | 2 399 387 | 1 556 249 | 1 587 845 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 90 887 042 | 93 734 570 | 96 334 433 | 101 327 390 | 49 872 843 | 41 148 581 | 35 348 187 | 30 288 345 | 25 446 407 | 19 907 446 | 14 179 926 | 9 870 007 | 7 563 720 | 6 257 470 |
| Egenkapital | 90 823 985 | 93 572 506 | 96 278 685 | 101 318 667 | 46 838 407 | 41 122 684 | 35 258 115 | 30 271 856 | 23 430 009 | 18 886 108 | 14 165 810 | 9 855 891 | 7 553 104 | 6 246 854 |
| Sum gjeld | 63 057 | 162 064 | 55 748 | 8 723 | 3 034 436 | 25 897 | 90 072 | 16 489 | 2 016 398 | 1 021 338 | 14 116 | 14 116 | 10 616 | 10 616 |
| Kortsiktig gjeld | 63 057 | 162 064 | 55 748 | 8 723 | 152 876 | 25 897 | 90 072 | 16 489 | 2 016 398 | 14 116 | 14 116 | 14 116 | 10 616 | 10 616 |
| Egenkapitalandel | 99,9 % | 99,8 % | 99,9 % | 100 % | 93,9 % | 99,9 % | 99,7 % | 99,9 % | 92,1 % | 94,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,8 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.