QUR Medical ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−5 831 392 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −882 794 | −552 122 | −1 000 635 | −1 433 511 | −1 123 394 | −226 488 | −5 063 | −6 000 | −6 430 | −12 973 | −5 000 | −5 000 | −5 000 |
| Resultat før skatt | −1 062 267 | −730 362 | — | — | — | −260 698 | −2 188 | −2 110 | −2 319 | −8 742 | −882 | −869 | −1 000 |
| Årsresultat | −1 062 267 | −714 429 | −1 133 502 | −1 527 829 | −1 218 877 | −260 698 | −2 141 | −2 110 | −2 319 | −8 742 | −882 | −869 | −1 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 583 788 | 965 003 | 1 169 369 | 1 115 994 | 1 351 351 | 1 162 446 | 218 953 | 97 037 | 144 244 | 151 670 | 146 054 | 145 608 | 140 000 |
| Egenkapital | −5 831 392 | −4 769 126 | −4 054 697 | −2 921 195 | −1 393 367 | −174 490 | 86 208 | 88 349 | 90 459 | 92 779 | 101 521 | 102 403 | 103 000 |
| Sum gjeld | 6 415 180 | 5 734 129 | 5 224 066 | 4 037 189 | 2 744 718 | 1 336 936 | 132 745 | 8 688 | 53 785 | 58 891 | 44 533 | 43 205 | 37 000 |
| Kortsiktig gjeld | 6 415 180 | 5 734 129 | 5 224 066 | 4 037 189 | 2 744 718 | 1 336 936 | 132 745 | 8 688 | 53 785 | 58 891 | 44 533 | 43 205 | 37 000 |
| Egenkapitalandel | −998,9 % | −494,2 % | −346,7 % | −261,8 % | −103,1 % | −15 % | 39,4 % | 91 % | 62,7 % | 61,2 % | 69,5 % | 70,3 % | 73,6 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.