FALKJÆR HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −150 045 | −133 099 | −144 142 | −126 851 | −65 249 | −68 035 | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | −548 734 | 1 968 147 | 1 643 836 | −1 306 300 | 2 667 180 | −174 311 | 389 542 | 274 715 | 611 149 | −104 246 | 783 907 | 834 937 | 4 490 158 |
| Årsresultat | −568 397 | 1 528 389 | 1 607 000 | −1 336 163 | 2 081 137 | −174 311 | 303 434 | 213 533 | 475 922 | −94 986 | 605 127 | 634 992 | 4 474 683 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 11 477 703 | 12 543 206 | 10 810 598 | 9 752 857 | 11 216 671 | 8 719 658 | 7 772 392 | 9 520 960 | 9 484 367 | 9 600 464 | 10 416 593 | 10 099 295 | 9 629 156 |
| Egenkapital | 10 187 627 | 10 878 024 | 9 467 435 | 7 974 835 | 9 423 998 | 7 453 461 | 7 627 772 | 9 394 338 | 9 380 805 | 9 404 883 | 10 049 868 | 9 894 741 | 9 609 749 |
| Sum gjeld | 1 290 076 | 1 665 182 | 1 343 163 | 1 778 022 | 1 792 673 | 1 266 197 | 144 620 | 126 622 | 103 562 | 195 581 | 366 725 | 204 554 | 19 407 |
| Kortsiktig gjeld | 1 290 076 | 1 665 182 | 1 343 163 | 1 778 022 | 1 792 673 | 1 266 197 | 134 116 | 126 622 | 103 562 | 195 581 | 366 725 | 204 554 | 19 407 |
| Egenkapitalandel | 88,8 % | 86,7 % | 87,6 % | 81,8 % | 84 % | 85,5 % | 98,1 % | 98,7 % | 98,9 % | 98 % | 96,5 % | 98 % | 99,8 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.