CHRISTIAN BENNICH HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | 0 | 259 241 | 1 099 897 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 77 221 | — | — | — | −7 920 | −14 046 | −13 367 | −39 642 | −16 466 | −6 745 | −17 670 | −41 792 | −261 258 | 39 275 |
| Resultat før skatt | 76 033 | −8 625 | −10 443 | −60 864 | 3 039 | 12 531 | 48 152 | −58 737 | 114 512 | −84 640 | 115 933 | −21 502 | −278 659 | 95 945 |
| Årsresultat | 76 047 | −8 614 | −10 443 | −60 864 | 3 039 | 12 531 | 48 152 | −58 737 | 114 512 | −84 640 | 115 933 | −88 458 | −217 559 | 68 792 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | −100,8 % | 3,6 % |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | −83,9 % | 6,3 % |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 267 905 | 71 356 | 87 831 | 90 202 | 150 140 | 147 397 | 365 664 | 372 681 | 433 653 | 306 799 | 501 639 | 485 319 | 759 905 | 1 196 356 |
| Egenkapital | 138 234 | 62 187 | 70 801 | 81 245 | 142 109 | 139 070 | 356 539 | 362 387 | 421 124 | 306 612 | 492 452 | 476 319 | 663 178 | 977 337 |
| Sum gjeld | 129 671 | 9 169 | 17 030 | 8 957 | 8 031 | 8 327 | 9 125 | 10 294 | 12 529 | 187 | 9 187 | 9 000 | 96 727 | 219 019 |
| Kortsiktig gjeld | 129 671 | 9 169 | 17 030 | 8 957 | 8 031 | 8 327 | 9 125 | 10 294 | 12 529 | 187 | 9 187 | 9 000 | 96 727 | — |
| Egenkapitalandel | 51,6 % | 87,2 % | 80,6 % | 90,1 % | 94,7 % | 94,4 % | 97,5 % | 97,2 % | 97,1 % | 99,9 % | 98,2 % | 98,1 % | 87,3 % | 81,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.