SITEBROKER ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 30 065 | −6 259 | — | — | — | 24 810 | 30 171 | 8 072 | 48 177 | −12 446 | 110 518 | 76 799 | 155 761 |
| Resultat før skatt | 35 156 | −6 637 | 46 | −27 630 | 11 465 | 22 276 | 30 173 | 8 072 | 48 165 | — | — | 82 584 | 160 739 |
| Årsresultat | 34 848 | −5 929 | 36 | −21 572 | 12 338 | 13 952 | 27 138 | 6 296 | 37 569 | −5 527 | 88 250 | −60 381 | −115 629 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 233 398 | 212 347 | 220 314 | 212 801 | 264 037 | 250 501 | 326 002 | 316 468 | 276 249 | 270 004 | 482 372 | 538 291 | 416 789 |
| Egenkapital | 129 969 | 95 121 | 101 052 | 101 016 | 122 588 | 110 250 | 196 298 | 169 160 | 162 864 | 125 295 | 130 822 | 242 572 | 182 191 |
| Sum gjeld | 103 429 | 117 226 | 119 262 | 111 785 | 141 449 | 140 251 | 129 704 | 147 308 | 113 385 | 144 709 | 351 550 | 295 719 | 234 597 |
| Kortsiktig gjeld | 103 429 | 117 226 | 119 262 | 111 785 | 141 449 | — | 129 704 | 147 308 | 113 385 | 144 709 | 351 550 | 295 719 | 234 597 |
| Egenkapitalandel | 55,7 % | 44,8 % | 45,9 % | 47,5 % | 46,4 % | 44 % | 60,2 % | 53,5 % | 59 % | 46,4 % | 27,1 % | 45,1 % | 43,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.