JEANNETTE-MICKEY HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −13 500 | −12 298 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | −15 887 | −12 747 |
| Resultat før skatt | 61 922 | 130 360 | −39 980 | −13 921 | 6 829 | 5 328 | 18 510 | −127 360 | 22 851 | — | — | 35 216 | 92 945 |
| Årsresultat | 49 064 | 134 156 | −37 317 | −11 393 | 17 349 | 5 328 | 18 510 | −127 360 | 22 851 | −101 554 | 69 666 | −41 648 | −100 980 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 320 730 | 252 905 | 114 502 | 130 754 | 352 376 | 111 803 | 203 300 | 172 962 | 176 003 | 170 049 | 452 083 | 364 787 | 302 191 |
| Egenkapital | 148 796 | 99 732 | −34 424 | 2 893 | 14 286 | −3 063 | −8 391 | −26 902 | 100 459 | 77 608 | 179 162 | 109 496 | 67 848 |
| Sum gjeld | 171 934 | 153 173 | 148 926 | 127 861 | 338 090 | 114 866 | 211 691 | 199 864 | 75 544 | 92 441 | 272 921 | 255 291 | 234 343 |
| Kortsiktig gjeld | 171 934 | 153 173 | — | 127 861 | 338 090 | 114 866 | 211 691 | 199 864 | 75 544 | 92 441 | 272 921 | 255 291 | 234 343 |
| Egenkapitalandel | 46,4 % | 39,4 % | −30,1 % | 2,2 % | 4,1 % | −2,7 % | −4,1 % | −15,6 % | 57,1 % | 45,6 % | 39,6 % | 30 % | 22,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.