CITY BOLIG.DK ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −463 038 | 1 815 205 | 256 239 | — | — | — | — | — | — | 141 611 | 142 061 | 30 972 | 30 887 |
| Resultat før skatt | 1 173 299 | 1 651 060 | 409 280 | 582 741 | 1 513 833 | 653 984 | 732 944 | 1 057 815 | 792 951 | 887 919 | 199 869 | 33 516 | 29 683 |
| Årsresultat | 1 284 566 | 1 360 702 | 409 280 | 582 741 | 1 439 363 | 653 984 | 717 632 | 1 057 815 | 792 951 | 887 919 | 199 869 | 33 516 | 29 683 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 8 618 430 | 14 286 087 | 15 909 383 | 14 195 541 | 5 334 266 | 4 086 737 | 3 396 971 | 2 776 422 | 1 819 757 | 1 202 816 | 542 638 | 317 721 | 292 391 |
| Egenkapital | 8 424 339 | 7 261 773 | 6 018 871 | 5 723 991 | 5 254 250 | 3 925 487 | 3 379 503 | 2 767 672 | 1 813 257 | 1 121 505 | 333 385 | 158 517 | 212 630 |
| Sum gjeld | 194 091 | 7 024 314 | 9 890 512 | 8 471 550 | 80 016 | 161 250 | 17 468 | 8 750 | 6 500 | 81 311 | 209 253 | 159 204 | 79 761 |
| Kortsiktig gjeld | — | — | 1 451 061 | 35 050 | 80 016 | 161 250 | 17 468 | 8 750 | 6 500 | 81 311 | 209 253 | 159 204 | 79 761 |
| Egenkapitalandel | 97,7 % | 50,8 % | 37,8 % | 40,3 % | 98,5 % | 96,1 % | 99,5 % | 99,7 % | 99,6 % | 93,2 % | 61,4 % | 49,9 % | 72,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.