TØMRER & SNEDKERMESTER HANS JUUL NIELSEN ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 162 387 | 1 221 117 | 1 700 304 | 119 967 | — | 333 219 | 1 847 813 | 2 262 641 | 592 110 | 243 298 | 193 724 | 76 667 | 85 207 |
| Resultat før skatt | 109 421 | 1 137 651 | 1 669 289 | 100 780 | 520 938 | 323 721 | 1 866 562 | 2 269 043 | 604 527 | 237 162 | 180 649 | 27 013 | 57 170 |
| Årsresultat | 85 318 | 887 377 | 1 301 756 | 78 635 | 406 339 | 252 501 | 1 455 852 | 1 769 724 | 470 995 | 185 000 | 122 207 | 20 260 | 42 877 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 016 468 | 4 595 218 | 5 405 672 | 2 921 498 | 3 102 752 | 3 320 658 | 4 694 792 | 4 814 124 | 3 312 567 | 2 096 061 | 2 343 783 | 1 688 754 | 1 950 543 |
| Egenkapital | 1 122 695 | 1 887 377 | 2 501 756 | 1 982 034 | 1 903 399 | 1 497 060 | 2 644 559 | 2 888 707 | 1 568 983 | 1 097 988 | 1 062 988 | 1 090 781 | 1 070 521 |
| Sum gjeld | 1 893 773 | 2 707 841 | 2 903 916 | 939 464 | 1 199 353 | 1 823 598 | 2 050 233 | 1 925 417 | 1 743 584 | 998 073 | 1 280 795 | 597 973 | 880 022 |
| Kortsiktig gjeld | — | — | 2 903 916 | 939 464 | 1 031 607 | 1 823 598 | 2 050 233 | 1 925 417 | 1 743 584 | 998 073 | 1 280 795 | 597 973 | — |
| Egenkapitalandel | 37,2 % | 41,1 % | 46,3 % | 67,8 % | 61,3 % | 45,1 % | 56,3 % | 60 % | 47,4 % | 52,4 % | 45,4 % | 64,6 % | 54,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.