Q-STYLE INVEST ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | −117 793 | −101 033 | −92 064 | −42 614 | −19 492 | −5 293 | — | — |
| Resultat før skatt | −8 528 738 | 10 484 387 | −2 817 732 | 1 312 315 | 14 284 230 | 1 882 036 | 13 578 275 | 510 240 | 25 880 922 | 104 826 294 | 5 283 541 | — | — |
| Årsresultat | −8 326 799 | 9 057 002 | −2 913 915 | 652 310 | 13 394 178 | 1 507 381 | 13 039 407 | 407 698 | 25 110 900 | 104 826 294 | 5 283 541 | 2 257 477 | 1 439 686 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 128 260 709 | 139 494 278 | 130 849 276 | 135 186 337 | 134 926 315 | 121 024 418 | 119 758 117 | 106 322 077 | 107 275 587 | 91 519 723 | 8 325 981 | 3 075 753 | 978 276 |
| Egenkapital | 128 230 842 | 138 157 641 | 130 825 639 | 134 739 554 | 134 143 744 | 120 804 866 | 119 351 485 | 106 312 078 | 106 608 175 | 91 497 274 | 8 320 981 | 3 070 753 | 973 276 |
| Sum gjeld | 29 868 | 1 336 637 | 23 637 | 446 782 | 782 571 | 219 552 | 406 632 | 9 999 | 667 412 | 22 449 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Kortsiktig gjeld | 28 493 | 34 433 | 18 495 | 18 321 | 18 000 | 89 215 | 10 000 | 9 999 | 667 412 | 22 449 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Egenkapitalandel | 100 % | 99 % | 100 % | 99,7 % | 99,4 % | 99,8 % | 99,7 % | 100 % | 99,4 % | 100 % | 99,9 % | 99,8 % | 99,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.