ROH HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | −172 849 | −187 966 | −191 049 | −171 627 | −180 132 | −177 345 | −160 745 | −183 247 | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 367 026 | 1 043 185 | 581 500 | −1 477 734 | 953 690 | −56 988 | 1 211 711 | −663 839 | 285 455 | 345 844 | −221 938 | 138 354 | 185 247 | 197 000 |
| Årsresultat | 285 714 | 912 335 | 517 591 | −1 315 839 | 743 747 | −44 632 | 962 638 | −517 748 | 204 723 | 305 012 | −177 462 | 102 040 | 132 472 | 142 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 11 170 114 | 11 039 301 | 10 221 569 | 9 816 966 | 11 317 141 | 10 629 352 | 10 840 539 | 9 949 840 | 10 591 163 | 10 482 066 | 10 296 918 | 10 531 220 | 10 525 780 | 10 490 000 |
| Egenkapital | 11 123 511 | 10 972 797 | 10 182 461 | 9 782 670 | 11 212 910 | 10 582 162 | 10 770 182 | 9 915 544 | 10 539 093 | 10 437 770 | 10 233 958 | 10 511 220 | 10 505 780 | 10 470 000 |
| Sum gjeld | 46 603 | 66 504 | 39 108 | 34 296 | 104 231 | 47 190 | 70 357 | 34 296 | 52 070 | 44 296 | 62 960 | 20 000 | 20 000 | 20 000 |
| Kortsiktig gjeld | 46 603 | 66 504 | 39 108 | 34 296 | 104 231 | 47 190 | — | 34 296 | — | 44 296 | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 99,6 % | 99,4 % | 99,6 % | 99,7 % | 99,1 % | 99,6 % | 99,4 % | 99,7 % | 99,5 % | 99,6 % | 99,4 % | 99,8 % | 99,8 % | 99,8 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.