FR-HB HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −487 562 | −342 592 | −384 695 | −372 978 | −450 782 | −645 321 | −338 421 | −327 943 | −341 922 | −330 331 | — | −156 396 | −315 043 | −266 387 |
| Resultat før skatt | 1 097 566 | 2 284 568 | 2 222 296 | −4 197 632 | 1 627 154 | 1 205 634 | 2 841 332 | — | — | — | — | 1 514 422 | 1 188 462 | 417 377 |
| Årsresultat | 868 665 | 2 218 338 | 2 223 048 | −4 205 832 | 1 263 211 | 939 632 | 2 216 078 | −1 006 338 | 803 461 | 507 979 | 630 498 | 1 133 480 | 823 617 | −212 373 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 30 548 126 | 29 813 431 | 27 721 175 | 25 611 744 | 30 223 734 | 29 408 558 | 28 609 372 | 26 206 688 | 27 485 055 | 26 695 247 | 26 315 402 | 26 281 248 | 29 136 181 | 28 818 332 |
| Egenkapital | 30 496 701 | 29 763 036 | 27 666 698 | 25 561 450 | 29 881 682 | 29 118 471 | 28 289 439 | 26 181 361 | 27 293 499 | 26 593 438 | 26 186 659 | 25 905 961 | 29 022 481 | 28 295 464 |
| Sum gjeld | 51 425 | 50 395 | 54 477 | 50 294 | 342 052 | 290 087 | 319 933 | 25 327 | 191 556 | 101 809 | 128 743 | 375 287 | 113 700 | 522 868 |
| Kortsiktig gjeld | 51 425 | 50 395 | 54 477 | 50 294 | 342 052 | 290 087 | 319 933 | 25 327 | 191 556 | 101 809 | 128 743 | 375 287 | 113 700 | 522 868 |
| Egenkapitalandel | 99,8 % | 99,8 % | 99,8 % | 99,8 % | 98,9 % | 99 % | 98,9 % | 99,9 % | 99,3 % | 99,6 % | 99,5 % | 98,6 % | 99,6 % | 98,2 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.