JAKA HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 7 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −22 216 | −14 465 | −14 000 | −10 200 | −20 815 | −13 671 | −43 984 | — | — |
| Resultat før skatt | 78 511 | 358 259 | 5 517 328 | 4 333 299 | 6 643 425 | 1 399 724 | — | 970 849 | 448 326 |
| Årsresultat | 61 693 | 343 079 | 5 515 854 | 4 326 567 | 6 631 529 | 1 360 772 | 316 034 | −947 584 | −409 482 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 33 110 904 | 33 005 912 | 36 570 836 | 31 111 004 | 26 778 828 | 10 081 771 | 8 922 069 | 8 749 982 | 7 752 251 |
| Egenkapital | 32 217 308 | 32 155 615 | 35 726 517 | 30 267 864 | 25 997 797 | 9 350 016 | 8 039 144 | 7 773 169 | 6 825 585 |
| Sum gjeld | 893 596 | 850 297 | 844 318 | 843 141 | 781 031 | 731 755 | 882 925 | 976 813 | 926 666 |
| Kortsiktig gjeld | 64 222 | 25 180 | 844 318 | 843 141 | 781 031 | 731 755 | 882 925 | 976 813 | 926 666 |
| Egenkapitalandel | 97,3 % | 97,4 % | 97,7 % | 97,3 % | 97,1 % | 92,7 % | 90,1 % | 88,8 % | 88 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.