A.M.U. HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | — | −2 498 | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 154 322 | 22 270 406 | 5 401 818 | 3 035 793 | 2 389 829 | 1 830 255 | 1 580 634 | 1 245 385 | — | — | — | — | — | — |
| Årsresultat | 105 416 | 22 250 078 | 5 394 976 | 3 029 545 | 2 386 749 | 1 830 255 | 1 580 634 | 1 245 385 | 1 678 372 | 3 193 566 | 1 205 599 | 257 150 | −1 304 933 | −58 673 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 31 103 316 | 31 083 035 | 13 819 471 | 12 423 901 | 12 396 845 | 10 114 359 | 8 528 504 | 7 814 119 | 7 568 687 | 6 887 454 | 3 789 671 | 2 679 972 | 2 550 309 | 3 915 405 |
| Egenkapital | 31 030 623 | 31 060 207 | 13 810 129 | 12 415 153 | 12 385 608 | 10 111 859 | 8 392 204 | 7 811 570 | 7 566 185 | 6 779 213 | 3 686 847 | 2 581 048 | 2 422 298 | 3 823 831 |
| Sum gjeld | 72 693 | 22 828 | 9 342 | 8 748 | 11 237 | 2 500 | 136 300 | 2 549 | 2 502 | 108 241 | 102 824 | 98 924 | 128 011 | 91 574 |
| Kortsiktig gjeld | 72 693 | 22 828 | 9 342 | 8 748 | 11 237 | 2 500 | 136 300 | 2 549 | 2 502 | 108 241 | 102 824 | 98 924 | 128 011 | 91 574 |
| Egenkapitalandel | 99,8 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 100 % | 98,4 % | 100 % | 100 % | 98,4 % | 97,3 % | 96,3 % | 95 % | 97,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.