LTC HOLDING 2005 ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 11 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−2 546 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 13 744 | −27 707 | −4 580 | 78 819 | −437 | −84 477 | −46 471 | 37 406 | −44 419 | 73 721 | 41 173 | −187 607 | 11 700 |
| Årsresultat | 13 744 | −27 707 | −4 580 | 78 819 | −437 | −84 477 | −46 471 | 37 406 | −44 419 | 73 721 | 41 173 | −187 607 | 11 700 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 62 733 | 63 031 | 105 910 | 125 478 | 63 165 | 75 975 | 160 452 | 137 482 | 331 568 | 256 203 | 154 867 | 66 | 240 800 |
| Egenkapital | −2 546 | −16 291 | 11 417 | 15 997 | −62 822 | −62 385 | 22 092 | 68 563 | 31 157 | 75 575 | 1 854 | −39 319 | 148 287 |
| Sum gjeld | 65 279 | 79 322 | 94 493 | 109 481 | 125 987 | 138 360 | 138 360 | 68 919 | 300 411 | 180 628 | 153 013 | 39 385 | 92 513 |
| Kortsiktig gjeld | 65 279 | 79 322 | 94 493 | 109 481 | 125 987 | 138 360 | 138 360 | 68 919 | 300 411 | 180 628 | 153 013 | 39 385 | 92 513 |
| Egenkapitalandel | −4,1 % | −25,8 % | 10,8 % | 12,7 % | −99,5 % | −82,1 % | 13,8 % | 49,9 % | 9,4 % | 29,5 % | 1,2 % | −59 574,2 % | 61,6 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.