KELØ HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 7 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −28 007 | −23 725 | −23 025 | −27 500 | 5 729 500 | 661 125 | — | — | — |
| Resultat før skatt | 328 146 | 721 474 | 1 230 356 | −612 896 | 5 785 383 | 831 389 | 960 725 | 692 161 | −77 574 |
| Årsresultat | 94 436 | 516 971 | 1 009 277 | −533 355 | 4 474 217 | 764 204 | 960 709 | 692 161 | −77 577 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 9 607 944 | 9 925 701 | 10 059 859 | 8 554 121 | 9 812 698 | 6 274 673 | 3 625 623 | 2 897 499 | 2 034 026 |
| Egenkapital | 9 348 509 | 9 454 072 | 9 059 101 | 8 167 624 | 8 815 378 | 5 926 505 | 3 267 389 | 2 406 480 | 1 810 920 |
| Sum gjeld | 259 435 | 471 628 | 1 000 758 | 386 497 | 997 319 | 348 168 | 358 234 | 491 018 | 223 106 |
| Kortsiktig gjeld | 259 435 | 471 628 | 1 000 758 | 386 497 | 997 319 | 348 168 | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 97,3 % | 95,2 % | 90,1 % | 95,5 % | 89,8 % | 94,5 % | 90,1 % | 83,1 % | 89 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.