KLU INVEST ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −14 004 | −12 158 | −12 569 | −13 030 | −8 562 | −9 296 | −15 733 | −94 391 | −15 776 | −308 586 | −16 846 | −85 143 | −14 413 | −9 251 |
| Resultat før skatt | −188 514 | −145 752 | 617 203 | 632 191 | 1 483 088 | 1 465 787 | 1 029 762 | 5 664 115 | −162 944 | −250 109 | 9 914 | 266 446 | 305 397 | 2 492 913 |
| Årsresultat | −295 434 | −278 197 | 456 625 | 827 459 | 1 170 974 | 1 234 891 | 1 021 459 | 5 664 115 | −162 944 | −270 987 | −1 836 | 199 120 | 304 372 | 2 492 913 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 12 444 683 | 12 289 935 | 12 557 036 | 12 672 079 | 12 141 302 | 12 417 439 | 10 399 156 | 9 473 612 | 3 892 652 | 5 543 591 | 3 443 382 | 3 723 715 | 3 740 372 | 3 529 600 |
| Egenkapital | 11 566 618 | 11 997 052 | 12 397 249 | 12 058 424 | 11 345 365 | 10 287 391 | 9 163 100 | 8 249 640 | 2 691 325 | 2 957 669 | 3 329 856 | 3 431 492 | 3 732 372 | 3 524 600 |
| Sum gjeld | 878 065 | 292 883 | 159 787 | 613 655 | 795 937 | 2 130 048 | 1 236 056 | 1 223 972 | 1 201 327 | 2 585 922 | 113 526 | 292 223 | 8 000 | 5 000 |
| Kortsiktig gjeld | 878 065 | 292 883 | 159 787 | 613 655 | 795 937 | 2 130 048 | 1 236 056 | 1 223 972 | 1 201 327 | 2 585 922 | 113 526 | 292 223 | 8 000 | 5 000 |
| Egenkapitalandel | 92,9 % | 97,6 % | 98,7 % | 95,2 % | 93,4 % | 82,8 % | 88,1 % | 87,1 % | 69,1 % | 53,4 % | 96,7 % | 92,2 % | 99,8 % | 99,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.