TLH HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −16 251 | — | −12 038 | −11 500 | −14 470 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 261 560 | 313 252 | 347 120 | −170 257 | −107 167 | −556 062 | 2 464 | 980 359 | −146 810 | −412 539 | 128 265 | — | — | — |
| Årsresultat | 264 791 | 316 599 | 350 618 | −166 762 | −103 427 | −552 401 | 10 933 | 990 661 | −130 393 | −407 669 | 137 481 | 111 090 | 88 212 | 242 336 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 12 875 778 | 11 829 840 | 11 255 821 | 10 557 608 | 10 382 575 | 10 193 923 | 10 681 650 | 10 225 471 | 8 937 897 | 8 621 170 | 3 184 988 | 2 600 625 | 2 688 967 | 2 631 077 |
| Egenkapital | 9 376 414 | 8 901 912 | 8 552 093 | 7 872 763 | 7 823 786 | 7 725 266 | 8 088 068 | 7 899 256 | 6 742 417 | 6 717 905 | 1 501 775 | 1 464 294 | 1 453 204 | 1 462 992 |
| Sum gjeld | 3 499 364 | 2 927 928 | 2 703 728 | 2 684 845 | 2 558 789 | 2 468 657 | 2 593 582 | 2 326 215 | 2 195 480 | 1 903 265 | 1 683 213 | 1 136 331 | 1 235 763 | 1 168 085 |
| Kortsiktig gjeld | — | — | 2 703 728 | 2 684 845 | 2 558 789 | 2 468 657 | 2 593 582 | 2 326 215 | 2 195 480 | 1 903 265 | 1 683 213 | 1 136 331 | 681 197 | 150 929 |
| Egenkapitalandel | 72,8 % | 75,2 % | 76 % | 74,6 % | 75,4 % | 75,8 % | 75,7 % | 77,3 % | 75,4 % | 77,9 % | 47,2 % | 56,3 % | 54 % | 55,6 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.