HERO INVEST ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −172 758 | −179 238 | −600 992 | −46 639 | −48 526 | −142 461 | −16 357 | −9 521 | −3 499 | −4 559 | −6 565 | −6 400 | −6 453 | −6 455 |
| Resultat før skatt | 3 076 003 | 7 719 699 | 8 716 041 | −277 329 | −2 322 014 | −4 795 795 | 33 413 883 | 1 428 682 | 662 704 | 2 309 651 | 1 220 555 | 942 237 | −116 959 | 2 348 294 |
| Årsresultat | 2 647 245 | 6 505 128 | 8 699 273 | −250 842 | −2 620 268 | −4 909 535 | 33 401 674 | 1 445 272 | 657 688 | 2 307 797 | 1 253 314 | 965 087 | −68 077 | 2 410 819 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 54 571 515 | 53 670 967 | 46 374 434 | 41 710 028 | 42 634 125 | 45 181 356 | 51 423 246 | 18 495 997 | 16 536 302 | 16 437 435 | 15 068 140 | 14 753 234 | 15 002 530 | 16 048 797 |
| Egenkapital | 53 721 674 | 52 534 429 | 46 299 301 | 41 700 028 | 42 325 870 | 45 059 138 | 50 279 273 | 17 485 599 | 16 143 727 | 15 589 439 | 13 382 842 | 12 229 328 | 11 362 641 | 11 527 318 |
| Sum gjeld | 849 841 | 1 136 538 | 75 133 | 10 000 | 308 255 | 122 218 | 1 143 973 | 1 010 398 | 392 575 | 847 996 | 1 685 298 | 2 523 906 | 3 639 889 | 4 521 479 |
| Kortsiktig gjeld | 849 841 | 1 136 538 | 75 133 | 10 000 | 308 255 | 122 218 | 1 143 973 | 1 010 398 | — | 847 996 | 1 685 298 | 2 523 906 | 2 492 976 | 2 079 109 |
| Egenkapitalandel | 98,4 % | 97,9 % | 99,8 % | 100 % | 99,3 % | 99,7 % | 97,8 % | 94,5 % | 97,6 % | 94,8 % | 88,8 % | 82,9 % | 75,7 % | 71,8 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.