RCW ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −12 092 | −19 343 | −27 333 | −30 783 | −34 113 | — | — | 637 474 | 527 187 | 283 291 | −8 010 | −12 099 |
| Resultat før skatt | 2 529 546 | 516 076 | 801 181 | 956 385 | 1 292 079 | 215 144 | 803 635 | 637 474 | 526 990 | 283 579 | 96 055 | 197 083 |
| Årsresultat | 2 531 766 | 530 566 | 815 174 | 956 385 | 1 292 079 | 215 144 | 803 635 | 637 474 | 526 990 | 283 579 | 96 055 | 193 014 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 9 439 391 | 6 350 885 | 7 705 642 | 4 707 995 | 4 251 319 | 3 495 873 | 3 388 729 | 3 840 894 | 3 316 016 | 1 341 987 | 1 180 372 | 1 207 023 |
| Egenkapital | 8 219 326 | 5 809 560 | 5 396 794 | 4 696 020 | 4 239 635 | 3 487 556 | 3 380 412 | 2 682 577 | 2 148 503 | 1 337 924 | 1 152 345 | 1 152 290 |
| Sum gjeld | 1 220 065 | 541 325 | 2 308 848 | 11 975 | 11 684 | 8 317 | 8 317 | 1 158 317 | 1 167 513 | 4 063 | 28 027 | 54 733 |
| Kortsiktig gjeld | 296 093 | 267 091 | 271 040 | 11 975 | 11 684 | 8 317 | 8 317 | 1 158 317 | 1 167 513 | 4 063 | 28 027 | 54 733 |
| Egenkapitalandel | 87,1 % | 91,5 % | 70 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,8 % | 99,8 % | 69,8 % | 64,8 % | 99,7 % | 97,6 % | 95,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 12 av 12 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.