NIELS HANSEN HOLDING, GREVE ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −142 651 | 12 466 | — | — | — | — | — | — | — | −5 750 | −7 188 | −5 600 | −3 600 |
| Resultat før skatt | −62 682 | 197 328 | −14 713 | 10 335 418 | — | −7 207 | 206 602 | −5 750 | 171 199 | 5 275 | 1 | 0 | 36 345 |
| Årsresultat | −88 466 | 157 503 | −15 070 | 10 301 450 | 128 958 | −7 207 | 206 602 | −5 750 | 171 199 | 5 275 | −1 | 0 | −36 345 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 9 668 218 | 10 117 943 | 10 030 963 | 10 429 643 | 206 712 | 188 354 | 307 622 | 214 008 | 219 758 | 52 000 | 46 725 | 36 345 | 36 345 |
| Egenkapital | 9 476 229 | 10 064 696 | 10 024 991 | 10 390 061 | 201 611 | 183 253 | 298 460 | 197 658 | 203 408 | 32 209 | 26 934 | 26 933 | 26 933 |
| Sum gjeld | 191 989 | 53 247 | 5 972 | 39 582 | 5 101 | 5 101 | 9 162 | 16 350 | 16 350 | 19 791 | 19 791 | 9 412 | 9 412 |
| Kortsiktig gjeld | 176 179 | 18 180 | 5 972 | 5 971 | 5 101 | 5 101 | 9 162 | 16 350 | 16 350 | 19 791 | 19 791 | 9 412 | 9 412 |
| Egenkapitalandel | 98 % | 99,5 % | 99,9 % | 99,6 % | 97,5 % | 97,3 % | 97 % | 92,4 % | 92,6 % | 61,9 % | 57,6 % | 74,1 % | 74,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.