KONDIGRAFEN ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 106 535 | −824 642 | −1 155 525 | 8 123 302 | −129 278 | −224 112 | −302 985 | 216 966 | 563 833 | 108 279 | −27 967 | 26 342 | 73 918 | 246 862 |
| Resultat før skatt | — | −1 061 675 | 622 985 | 8 874 360 | 924 330 | 384 815 | 207 019 | −336 790 | 1 026 504 | −417 178 | 528 067 | — | — | — |
| Årsresultat | −1 628 435 | −1 061 675 | 509 729 | 6 959 401 | 714 392 | 206 514 | 125 329 | −262 938 | 979 823 | −325 403 | 429 703 | 15 479 | 86 600 | 212 574 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 13 564 028 | 14 801 685 | 16 311 709 | 15 500 035 | 9 054 188 | 8 264 488 | 8 346 537 | 8 121 892 | 8 863 658 | 8 912 453 | 11 107 828 | 10 153 173 | 10 181 840 | 10 243 403 |
| Egenkapital | 12 761 237 | 14 389 672 | 15 451 347 | 14 941 618 | 7 997 660 | 7 283 268 | 7 076 754 | 6 951 424 | 7 414 363 | 6 634 539 | 7 159 943 | 6 730 240 | 6 914 761 | 7 028 161 |
| Sum gjeld | 802 791 | 412 013 | 860 362 | 558 417 | 1 056 528 | 981 220 | 1 269 783 | 1 170 468 | 1 449 295 | 2 277 914 | 3 947 885 | 3 422 933 | 3 267 079 | 3 215 242 |
| Kortsiktig gjeld | 802 791 | 412 013 | 860 362 | 558 417 | — | — | — | 1 170 468 | — | — | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 94,1 % | 97,2 % | 94,7 % | 96,4 % | 88,3 % | 88,1 % | 84,8 % | 85,6 % | 83,6 % | 74,4 % | 64,5 % | 66,3 % | 67,9 % | 68,6 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.