LG SOLRØD HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 307 191 | 666 160 | 491 165 | 298 865 | 292 486 | 122 353 | 295 102 | 281 012 | 265 076 | 105 192 | — | 226 632 | 208 000 |
| Årsresultat | 307 191 | 666 160 | 491 165 | 298 865 | 292 486 | 122 353 | 295 102 | 281 012 | 265 076 | 105 192 | 239 630 | 226 632 | 200 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 455 625 | 1 748 434 | 1 282 274 | 1 091 109 | 1 092 244 | 907 608 | 1 035 254 | 945 827 | 918 815 | 754 752 | 748 630 | 508 999 | 516 000 |
| Egenkapital | 1 449 520 | 1 742 329 | 1 276 169 | 1 085 004 | 1 086 139 | 904 252 | 1 031 899 | 942 597 | 911 585 | 747 709 | 742 317 | 502 687 | 510 000 |
| Sum gjeld | 6 105 | 6 105 | 6 105 | 6 105 | 6 105 | 3 356 | 3 355 | 3 230 | 7 230 | 7 043 | 6 313 | 6 312 | 6 000 |
| Kortsiktig gjeld | 6 105 | 6 105 | 6 105 | 6 105 | 6 105 | 3 356 | 3 355 | 3 230 | 7 230 | 7 043 | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 99,6 % | 99,7 % | 99,5 % | 99,4 % | 99,4 % | 99,6 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,2 % | 99,1 % | 99,2 % | 98,8 % | 98,8 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.