FRYKMAN ApS
Årsregnskap 2012–2022, lest fra 8 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2022
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2022
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | −25 234 | −21 836 | −21 607 | −15 528 |
| Resultat før skatt | — | — | — | — | — | 29 034 | 126 500 | 183 915 | −16 339 | 144 085 |
| Årsresultat | −232 759 | 184 436 | −8 774 | 177 778 | −74 000 | 22 654 | 96 397 | 138 590 | −49 089 | 107 494 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 125 883 | 1 493 677 | 1 320 705 | 1 504 039 | 1 452 000 | 1 762 158 | 1 892 043 | 1 980 386 | 1 878 324 | 1 979 630 |
| Egenkapital | 1 125 883 | 1 448 641 | 1 320 705 | 1 479 479 | 1 452 000 | 1 762 158 | 1 889 504 | 1 943 107 | 1 853 717 | 1 951 106 |
| Sum gjeld | 0 | 45 036 | 0 | 24 560 | 0 | 0 | 2 539 | 37 279 | 24 607 | 28 524 |
| Kortsiktig gjeld | 0 | 45 036 | 0 | 24 560 | 0 | 0 | 2 539 | 37 279 | 24 607 | 28 524 |
| Egenkapitalandel | 100 % | 97 % | 100 % | 98,4 % | 100 % | 100 % | 99,9 % | 98,1 % | 98,7 % | 98,6 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 10 av 10 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.