FOLTINGER GROUP ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−396 566 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | −6 250 | — | — |
| Resultat før skatt | — | — | — | −6 250 | −40 405 | 13 888 | −100 106 | −170 181 | 265 554 | −65 842 | −6 578 | −6 595 | −5 886 | −4 664 |
| Årsresultat | −4 183 | −11 456 | −6 250 | −6 250 | −40 405 | 13 888 | −100 106 | −170 181 | 265 554 | −65 842 | −6 578 | −6 595 | −5 886 | −4 664 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 437 | 1 592 | 0 | 0 | 0 | 34 155 | 14 017 | 107 873 | 271 804 | 0 | 20 396 | 19 699 | 25 284 | 30 080 |
| Egenkapital | −396 566 | −392 383 | −131 155 | −124 905 | −118 655 | −78 250 | −92 138 | 7 968 | 178 149 | −87 405 | −21 563 | −14 985 | −8 390 | −2 504 |
| Sum gjeld | 400 003 | 393 975 | 131 155 | 124 905 | 118 655 | 112 405 | 106 155 | 99 905 | 93 655 | 87 405 | 41 959 | 34 684 | 33 674 | 32 584 |
| Kortsiktig gjeld | 400 003 | 393 975 | 131 155 | 124 905 | 118 655 | 112 405 | 106 155 | 99 905 | 93 655 | 87 405 | 41 959 | 34 684 | 33 674 | 32 584 |
| Egenkapitalandel | −11 538,1 % | −24 647,2 % | — | — | — | −229,1 % | −657,3 % | 7,4 % | 65,5 % | — | −105,7 % | −76,1 % | −33,2 % | −8,3 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.