KG HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | −79 342 | −3 273 008 | 2 534 006 | −48 108 | −35 543 | −34 134 | −22 299 | −18 892 | −17 063 | −20 524 | −22 431 | −29 276 |
| Resultat før skatt | 291 231 | 730 338 | 770 838 | −422 720 | 4 026 611 | 3 757 039 | 4 251 482 | — | — | — | — | — | — | — |
| Årsresultat | 291 078 | 730 338 | 771 008 | −435 763 | 3 391 349 | 3 339 883 | 3 706 942 | 127 586 | 5 971 415 | 11 023 329 | 3 694 697 | 2 249 248 | 1 553 913 | 1 277 510 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 15 969 107 | 17 414 731 | 17 449 596 | 17 069 239 | 32 467 550 | 29 729 914 | 26 548 638 | 23 244 893 | 25 316 871 | 19 738 769 | 16 497 075 | 12 862 841 | 10 752 519 | 9 150 547 |
| Egenkapital | 15 851 593 | 17 328 015 | 17 297 676 | 16 963 668 | 31 817 881 | 28 969 394 | 26 210 249 | 23 161 307 | 23 489 521 | 17 964 005 | 14 795 174 | 11 200 277 | 9 047 029 | 7 493 116 |
| Sum gjeld | 117 514 | 86 716 | 151 920 | 105 571 | 649 669 | 760 520 | 338 389 | 83 586 | 1 827 350 | 1 774 764 | 1 701 901 | 1 662 564 | 1 705 490 | 1 657 431 |
| Kortsiktig gjeld | 117 514 | 86 716 | 151 920 | 105 571 | 649 669 | 429 516 | 263 076 | 9 750 | 1 766 062 | 1 774 764 | 1 701 901 | 1 662 564 | 1 705 490 | 1 657 431 |
| Egenkapitalandel | 99,3 % | 99,5 % | 99,1 % | 99,4 % | 98 % | 97,4 % | 98,7 % | 99,6 % | 92,8 % | 91 % | 89,7 % | 87,1 % | 84,1 % | 81,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.