SILKEGADE 13 KOMPLEMENTAR ApS
Årsregnskap 2014–2025, lest fra 11 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 5 812 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −4 313 | −3 938 | — | — | — | — | — | — | −1 562 | — | — | — |
| Resultat før skatt | 12 139 | 13 839 | 14 075 | 6 198 | 6 248 | 7 250 | 7 025 | 8 024 | 7 938 | 8 062 | 8 189 | 7 912 |
| Årsresultat | 9 455 | 10 759 | 10 995 | 4 856 | 4 906 | 5 666 | 5 441 | 6 264 | 6 200 | 6 302 | 6 285 | 5 888 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 283 199 | 274 640 | 264 179 | 251 604 | 246 450 | 241 544 | 237 462 | 233 496 | 226 315 | 220 349 | 212 287 | 206 122 |
| Egenkapital | 273 827 | 264 372 | 253 613 | 242 618 | 237 762 | 232 856 | 227 190 | 221 749 | 215 485 | 209 285 | 202 983 | 196 697 |
| Sum gjeld | 9 372 | 10 268 | 10 566 | 8 986 | 8 688 | 8 688 | 10 272 | 11 747 | 10 830 | 11 064 | 9 304 | 9 425 |
| Kortsiktig gjeld | 9 372 | 10 268 | 10 566 | 8 986 | 8 688 | 8 688 | 10 272 | 11 747 | 10 830 | 11 064 | 9 304 | 9 425 |
| Egenkapitalandel | 96,7 % | 96,3 % | 96 % | 96,4 % | 96,5 % | 96,4 % | 95,7 % | 95 % | 95,2 % | 95 % | 95,6 % | 95,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 12 av 12 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.