RSH ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−147 694 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
- Omløpsmidler er ikke lest fra dette regnskapet, så likviditetsgrad og arbeidskapital mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −5 075 | −5 050 | — | — | — | −7 625 | −7 650 | −7 900 | −6 500 | −6 050 | −6 169 | −6 550 | −181 313 |
| Resultat før skatt | −451 020 | −107 429 | −9 596 | 52 169 | 247 684 | 212 544 | −346 843 | — | — | — | — | — | — |
| Årsresultat | −451 020 | −107 429 | −8 939 | 73 837 | 247 684 | 212 544 | −347 142 | −10 691 | −13 292 | −12 198 | 23 535 | −13 252 | 90 852 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 41 228 | 481 040 | 577 719 | 610 982 | 718 426 | 452 294 | 365 833 | 698 732 | 747 285 | 706 646 | 690 131 | 710 938 | 678 666 |
| Egenkapital | −147 694 | 303 326 | 410 755 | 419 694 | 345 857 | 98 173 | −114 371 | 232 771 | 243 462 | 256 754 | 268 952 | 245 418 | 258 670 |
| Sum gjeld | 188 922 | 177 714 | 166 964 | 191 288 | 372 569 | 354 121 | 480 204 | 465 961 | 503 823 | 449 892 | 421 179 | 465 520 | 419 996 |
| Kortsiktig gjeld | 188 922 | 177 714 | 166 964 | 191 288 | 372 569 | 6 962 | 361 204 | 346 961 | 81 599 | 36 499 | 16 360 | 33 953 | 27 403 |
| Egenkapitalandel | −358,2 % | 63,1 % | 71,1 % | 68,7 % | 48,1 % | 21,7 % | −31,3 % | 33,3 % | 32,6 % | 36,3 % | 39 % | 34,5 % | 38,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.