JM GROUP ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −53 775 | −30 793 | −35 169 | −36 362 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 403 123 | 837 005 | 682 044 | −436 837 | 5 545 885 | 552 870 | 527 504 | 712 237 | 899 436 | 556 403 | 613 117 | — | — | — |
| Årsresultat | 426 893 | 778 419 | 687 380 | −436 841 | 5 538 835 | 548 233 | 507 148 | 717 909 | 894 336 | 553 132 | 604 521 | 436 561 | 176 685 | 234 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 9 416 416 | 9 166 141 | 8 746 104 | 8 508 724 | 9 346 435 | 4 408 942 | 4 177 586 | 3 951 349 | 3 483 439 | 2 839 552 | 2 470 770 | 2 066 951 | 1 731 957 | 1 750 000 |
| Egenkapital | 9 416 416 | 9 124 523 | 8 746 104 | 8 508 724 | 9 345 565 | 4 406 729 | 4 158 496 | 3 951 349 | 3 483 439 | 2 839 104 | 2 467 172 | 2 062 651 | 1 724 490 | 1 748 000 |
| Sum gjeld | 0 | 41 618 | — | — | 870 | 2 213 | 19 090 | — | 0 | 448 | 3 598 | 4 300 | 7 467 | 2 000 |
| Kortsiktig gjeld | 0 | 41 618 | — | — | 870 | 2 213 | 19 090 | — | 0 | 448 | 3 598 | 4 300 | 7 467 | 2 000 |
| Egenkapitalandel | 100 % | 99,5 % | 100 % | 100 % | 100 % | 99,9 % | 99,5 % | 100 % | 100 % | 100 % | 99,9 % | 99,8 % | 99,6 % | 99,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.