TISSOT LUDVIG HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −47 212 | — | — | — | −37 158 | — | — | — | — | — | — | −77 336 | −112 976 | −145 610 |
| Resultat før skatt | 324 928 | 43 730 | 227 808 | −1 664 875 | 1 001 035 | 234 287 | 2 784 781 | −465 755 | 261 078 | 359 760 | 829 873 | 538 993 | 35 717 | 942 388 |
| Årsresultat | 324 393 | 43 730 | 227 808 | −1 664 875 | 770 259 | 182 744 | 2 739 645 | −465 755 | 182 648 | 295 611 | 710 070 | 416 419 | 25 618 | 854 301 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 9 323 951 | 9 131 307 | 9 387 295 | 9 295 039 | 11 300 566 | 10 479 254 | 10 360 500 | 7 962 565 | 8 441 977 | 8 386 291 | 8 272 381 | 8 043 432 | 9 216 209 | 9 260 385 |
| Egenkapital | 9 306 668 | 9 117 275 | 9 373 545 | 9 263 537 | 11 042 812 | 10 385 553 | 10 313 410 | 7 827 765 | 8 346 421 | 8 310 473 | 8 065 462 | 7 405 292 | 8 638 873 | 8 709 855 |
| Sum gjeld | 17 282 | 14 032 | 13 750 | 31 501 | 257 754 | 93 701 | 47 090 | 134 800 | 95 556 | 75 818 | 206 919 | 638 140 | 577 336 | 550 530 |
| Kortsiktig gjeld | 17 282 | 14 032 | 13 750 | 31 501 | 257 754 | 93 701 | 47 090 | 134 800 | 95 556 | 75 818 | 206 919 | 638 140 | 577 336 | 550 530 |
| Egenkapitalandel | 99,8 % | 99,8 % | 99,9 % | 99,7 % | 97,7 % | 99,1 % | 99,5 % | 98,3 % | 98,9 % | 99,1 % | 97,5 % | 92,1 % | 93,7 % | 94,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.