INZIGHTS A/S
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 239 912 | −325 338 | 189 125 | −195 557 | −346 344 | −25 469 | −236 499 | 1 276 458 | 566 669 | 91 537 | 351 553 | 599 198 | 349 919 | 386 854 |
| Resultat før skatt | 237 658 | −348 660 | 184 980 | −506 514 | −345 994 | −37 981 | −238 441 | 1 263 585 | 565 125 | 52 687 | 713 459 | 582 637 | 381 209 | 387 719 |
| Årsresultat | 237 658 | −348 660 | 184 980 | −506 514 | −391 894 | −37 981 | −194 741 | 973 355 | 422 446 | 29 083 | 528 962 | 428 894 | 284 598 | 285 855 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 424 161 | 91 970 | 589 306 | 571 309 | 1 949 658 | 1 786 192 | 1 523 164 | 2 707 714 | 2 385 847 | 1 457 602 | 2 674 544 | 2 055 352 | 2 036 466 | 1 808 777 |
| Egenkapital | 195 601 | −42 057 | 306 603 | 121 624 | 628 138 | 1 020 032 | 1 058 013 | 1 702 754 | 1 079 399 | 756 953 | 1 077 870 | 1 048 908 | 953 347 | 968 749 |
| Sum gjeld | 228 560 | 134 027 | 282 703 | 449 685 | 1 321 520 | 766 160 | 465 151 | 1 004 960 | 1 306 448 | 700 649 | 1 596 674 | 1 006 444 | 1 083 119 | 840 028 |
| Kortsiktig gjeld | 228 560 | 134 027 | 282 703 | 449 685 | 1 321 520 | 766 160 | 465 151 | 1 004 960 | 1 306 448 | 700 649 | 1 596 674 | 1 006 444 | 1 083 119 | 840 028 |
| Egenkapitalandel | 46,1 % | −45,7 % | 52 % | 21,3 % | 32,2 % | 57,1 % | 69,5 % | 62,9 % | 45,2 % | 51,9 % | 40,3 % | 51 % | 46,8 % | 53,6 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.