GARBER HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | −484 157 | −318 070 | −15 874 | −75 299 | — | — | — | — | — | −6 550 | −6 465 | −6 750 | −9 260 |
| Resultat før skatt | 3 510 513 | 8 249 217 | 56 220 994 | 481 375 | 3 707 996 | 2 326 630 | 2 606 277 | 4 943 003 | 4 479 954 | 6 653 717 | 8 738 262 | 8 222 285 | 6 812 503 | 4 814 952 |
| Årsresultat | 2 640 104 | 6 434 525 | 55 462 265 | 482 336 | 3 698 360 | 2 357 375 | 2 542 422 | 4 942 827 | 4 479 962 | 6 653 805 | 8 738 444 | 8 220 913 | 6 804 703 | 4 758 543 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 60 507 079 | 63 677 275 | 68 557 896 | 19 689 379 | 23 260 926 | 21 585 603 | 23 655 905 | 24 582 661 | 25 106 273 | 22 876 418 | 17 760 575 | 15 008 262 | 17 096 981 | 14 946 815 |
| Egenkapital | 59 144 848 | 63 383 691 | 66 949 167 | 19 486 901 | 23 064 576 | 20 711 982 | 23 427 839 | 24 458 090 | 23 005 448 | 20 820 581 | 17 666 776 | 14 928 334 | 16 207 420 | 14 902 718 |
| Sum gjeld | 1 362 231 | 293 584 | 1 608 729 | 202 478 | 196 350 | 873 621 | 228 066 | 124 571 | 2 100 825 | 2 055 837 | 93 799 | 79 928 | 889 561 | 44 097 |
| Kortsiktig gjeld | 1 362 231 | 293 584 | 1 608 729 | 202 478 | 196 350 | 873 621 | 228 066 | 124 571 | 2 100 825 | 2 055 837 | 93 799 | 79 928 | 889 561 | 44 097 |
| Egenkapitalandel | 97,7 % | 99,5 % | 97,7 % | 99 % | 99,2 % | 96 % | 99 % | 99,5 % | 91,6 % | 91 % | 99,5 % | 99,5 % | 94,8 % | 99,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.