O.K. HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | — | — | 165 308 | −485 987 | −10 000 | −10 743 | −13 000 | −7 250 |
| Resultat før skatt | 142 207 | 305 353 | 292 944 | −428 006 | 336 915 | 122 099 | 276 574 | — | 183 824 | — | 133 542 | 667 405 | −491 453 | 18 831 |
| Årsresultat | 111 178 | 238 071 | 229 805 | −333 755 | 260 446 | 95 018 | 213 513 | −5 074 | 181 906 | −515 347 | 139 488 | 661 410 | −499 609 | 15 496 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 2 805 168 | 2 894 171 | 2 850 785 | 2 821 144 | 3 310 039 | 3 097 120 | 3 144 405 | 2 978 682 | 3 140 778 | 3 001 849 | 3 625 646 | 4 355 125 | 3 788 416 | 4 215 442 |
| Egenkapital | 2 785 957 | 2 874 779 | 2 836 708 | 2 806 903 | 3 240 658 | 3 080 212 | 3 085 194 | 2 971 681 | 3 076 755 | 2 994 849 | 3 611 396 | 4 171 908 | 3 608 898 | 4 205 107 |
| Sum gjeld | 19 211 | 19 392 | 14 077 | 14 241 | 69 381 | 16 908 | 59 211 | 7 001 | 64 023 | 7 000 | 14 250 | 183 217 | 179 518 | 10 335 |
| Kortsiktig gjeld | 19 211 | 19 392 | 14 077 | 14 241 | 69 381 | 16 908 | 59 211 | 7 001 | 64 023 | 7 000 | 14 250 | 183 217 | 179 518 | 10 335 |
| Egenkapitalandel | 99,3 % | 99,3 % | 99,5 % | 99,5 % | 97,9 % | 99,5 % | 98,1 % | 99,8 % | 98 % | 99,8 % | 99,6 % | 95,8 % | 95,3 % | 99,8 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.