KeystonePaymentSystem ApS
Årsregnskap 2014–2025, lest fra 11 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5 609 396 | 5 460 279 | 4 365 971 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 181 355 | −1 783 | 1 760 092 | 5 594 325 | — | — | — | — | — | 125 043 | 444 180 | 265 592 |
| Resultat før skatt | 268 666 | −14 967 | 1 724 325 | 5 567 016 | — | — | — | — | — | 141 625 | 444 172 | 266 852 |
| Årsresultat | 218 902 | −4 473 | 1 340 337 | 4 334 268 | 654 689 | 528 436 | 247 373 | 1 756 023 | 3 746 145 | 117 628 | 338 695 | 200 331 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2,2 % | 8,1 % | 6,1 % |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2,1 % | 6,2 % | 4,6 % |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 11 786 336 | 11 060 802 | 9 770 980 | 8 902 363 | 5 343 698 | 4 342 810 | 4 694 122 | 7 055 427 | 9 784 015 | 3 264 958 | 3 126 166 | 2 476 090 |
| Egenkapital | 3 188 730 | 2 969 828 | 4 274 301 | 7 233 964 | 3 399 696 | 3 145 007 | 2 816 571 | 4 069 198 | 5 813 175 | 2 067 030 | 1 949 403 | 1 610 707 |
| Sum gjeld | 8 597 606 | 8 090 974 | 5 496 679 | 1 668 399 | 1 944 002 | 1 197 803 | 1 877 551 | 2 986 230 | 3 970 840 | 1 197 928 | 1 176 763 | 865 383 |
| Kortsiktig gjeld | 8 536 644 | — | — | — | 1 793 522 | 1 046 915 | 1 764 499 | 2 986 230 | 3 964 540 | 1 153 023 | 1 049 671 | 802 768 |
| Egenkapitalandel | 27,1 % | 26,9 % | 43,7 % | 81,3 % | 63,6 % | 72,4 % | 60 % | 57,7 % | 59,4 % | 63,3 % | 62,4 % | 65,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 12 av 12 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.