JERSIE HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 29 626 | −30 501 | 1 644 227 | −1 684 781 | −37 174 | −23 788 | −22 011 | −24 142 | −51 118 | −34 242 | −13 725 | −15 345 | −14 975 |
| Resultat før skatt | 302 712 | 324 207 | 346 028 | −2 586 241 | −139 975 | −130 145 | −441 691 | −299 231 | 1 074 852 | 4 143 212 | 9 784 793 | 3 737 172 | 3 902 404 |
| Årsresultat | 302 712 | 324 207 | 346 028 | −2 586 241 | −139 975 | −119 359 | −441 691 | −299 231 | 1 076 555 | 4 082 700 | 9 700 569 | 3 662 210 | 3 813 043 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 17 093 617 | 17 825 507 | 18 476 204 | 19 984 097 | 24 995 010 | 26 134 727 | 27 254 086 | 28 701 213 | 30 003 441 | 32 388 240 | 30 343 848 | 20 183 518 | 18 021 308 |
| Egenkapital | 16 311 392 | 17 008 680 | 17 684 473 | 19 338 445 | 24 924 686 | 26 064 661 | 27 184 020 | 28 625 711 | 29 924 941 | 31 848 387 | 29 765 687 | 20 163 518 | 18 001 308 |
| Sum gjeld | 782 225 | 816 827 | 791 731 | 645 652 | 70 324 | 70 066 | 70 066 | 75 502 | 78 500 | 539 853 | 578 161 | 20 000 | 20 000 |
| Kortsiktig gjeld | 782 225 | 816 827 | 791 731 | 645 652 | 70 324 | 70 066 | 70 066 | 75 502 | 78 500 | 539 853 | 578 161 | 20 000 | 20 000 |
| Egenkapitalandel | 95,4 % | 95,4 % | 95,7 % | 96,8 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,7 % | 98,3 % | 98,1 % | 99,9 % | 99,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.