NT HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | −741 181 | −176 778 | 66 239 | −20 064 | 259 649 | 387 393 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 100 292 | 100 373 | 210 349 | 57 069 | 1 493 698 | −646 492 | −214 408 | 456 387 | −741 181 | 176 778 | −66 239 | 20 064 | −259 649 | 387 393 |
| Resultat før skatt | 93 224 | 90 443 | 210 349 | 48 569 | 1 493 698 | −646 492 | −214 408 | 456 387 | −741 181 | 176 778 | −66 239 | 20 064 | −259 649 | 391 557 |
| Årsresultat | 82 424 | 89 243 | 210 349 | 48 569 | 1 493 698 | −646 492 | −214 408 | 456 387 | −741 181 | 176 778 | −66 239 | 20 064 | −259 649 | 391 557 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | 100 % | −100 % | — | — | −100 % | 100 % |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | 100 % | −100 % | — | — | −100 % | 101,1 % |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 872 110 | 782 712 | 680 865 | 594 479 | 560 907 | 406 040 | 585 982 | 392 426 | 144 680 | 146 037 | 99 203 | 92 611 | 31 387 | 0 |
| Egenkapital | 298 755 | 216 331 | 127 088 | −83 261 | −131 830 | −1 625 527 | −979 035 | −764 627 | −1 221 014 | −479 833 | −656 611 | −590 372 | −610 435 | 350 786 |
| Sum gjeld | 573 355 | 566 381 | 553 777 | 677 740 | 692 737 | 2 031 567 | 1 565 017 | 1 157 053 | 1 365 694 | 625 870 | 755 814 | 682 983 | 641 822 | −350 786 |
| Kortsiktig gjeld | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 34,3 % | 27,6 % | 18,7 % | −14 % | −23,5 % | −400,3 % | −167,1 % | −194,8 % | −843,9 % | −328,6 % | −661,9 % | −637,5 % | −1 944,9 % | — |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.