HEIDI GRAFF ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | 553 299 | 401 506 | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 207 691 | 88 887 | 50 305 | 304 406 | 846 720 | 548 271 | 401 160 | −168 932 | 246 355 | 112 933 | 139 408 | 9 517 |
| Årsresultat | 210 092 | 90 905 | 87 229 | 308 718 | 850 020 | 549 868 | 401 294 | −166 930 | 248 291 | 114 872 | 138 826 | 26 327 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 2 529 498 | 2 520 303 | 2 731 306 | 2 901 721 | 2 910 687 | 2 641 878 | 1 345 778 | 923 753 | 1 395 537 | 1 230 150 | 1 058 608 | 997 124 |
| Egenkapital | 2 433 148 | 2 473 056 | 2 682 151 | 2 709 322 | 2 513 604 | 1 774 186 | 1 332 318 | 915 753 | 1 183 883 | 1 035 592 | 1 020 720 | 981 894 |
| Sum gjeld | 96 350 | 47 247 | 49 155 | 192 399 | 397 083 | 867 692 | 13 460 | 8 000 | 211 654 | 194 558 | 37 888 | 15 230 |
| Kortsiktig gjeld | 96 350 | 47 247 | 49 155 | 192 399 | 397 083 | 867 692 | 13 460 | 8 000 | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 96,2 % | 98,1 % | 98,2 % | 93,4 % | 86,4 % | 67,2 % | 99 % | 99,1 % | 84,8 % | 84,2 % | 96,4 % | 98,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 12 av 12 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.