HANS HEIBERG HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −29 445 | −28 590 | −28 943 | −30 634 | −33 160 | −29 216 | −41 232 | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | −77 754 | 298 225 | 239 052 | −717 714 | −370 477 | 1 176 493 | 189 063 | — | — | — | — | — | — | — |
| Årsresultat | −77 754 | 298 225 | 239 052 | −718 785 | −372 751 | 915 657 | 159 392 | 20 522 | 304 589 | 92 978 | 291 429 | 563 180 | 81 345 | 810 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 793 879 | 1 902 594 | 2 588 285 | 3 338 036 | 4 109 245 | 4 793 776 | 4 076 429 | 4 572 807 | 5 120 858 | 6 106 145 | 6 563 390 | 7 649 492 | 8 506 416 | 11 063 000 |
| Egenkapital | 1 478 950 | 1 597 704 | 2 299 479 | 3 060 427 | 3 836 411 | 4 265 663 | 3 750 006 | 4 090 615 | 4 870 093 | 5 565 504 | 6 272 525 | 7 481 095 | 8 417 916 | 10 836 000 |
| Sum gjeld | 314 929 | 304 890 | 288 806 | 277 609 | 272 834 | 528 113 | 326 423 | 482 192 | 250 765 | 540 641 | 290 865 | 168 397 | 88 500 | 227 000 |
| Kortsiktig gjeld | 314 929 | 304 890 | 288 806 | 277 609 | 272 834 | 528 113 | — | — | 250 765 | 540 641 | 290 865 | 168 397 | 88 500 | 227 000 |
| Egenkapitalandel | 82,4 % | 84 % | 88,8 % | 91,7 % | 93,4 % | 89 % | 92 % | 89,5 % | 95,1 % | 91,1 % | 95,6 % | 97,8 % | 99 % | 97,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.