FRANK DJELERT HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −30 996 | −26 093 | −26 177 | −32 479 | −24 685 | −22 542 | −18 562 | −18 359 | −16 611 | −16 561 | −19 032 | −11 988 | −12 850 | −10 252 |
| Resultat før skatt | 1 207 669 | 1 661 695 | 1 195 470 | −517 113 | 833 915 | 648 909 | 546 195 | −67 054 | 665 201 | 558 341 | 350 342 | −2 179 867 | −178 125 | 2 138 887 |
| Årsresultat | 1 111 522 | 1 340 582 | 1 115 588 | −487 988 | 786 703 | 648 909 | 546 201 | −67 046 | 665 203 | 552 379 | 336 168 | −2 199 800 | −197 332 | 2 123 285 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 11 029 762 | 9 138 955 | 7 865 918 | 6 968 216 | 7 411 917 | 6 505 004 | 6 012 099 | 5 333 894 | 5 681 040 | 5 213 737 | 4 907 072 | 4 675 390 | 7 116 027 | 7 231 067 |
| Egenkapital | 9 603 141 | 8 811 619 | 7 771 037 | 6 855 449 | 7 349 706 | 6 490 003 | 5 997 094 | 5 318 894 | 5 665 939 | 5 198 737 | 4 885 899 | 4 649 531 | 6 849 331 | 7 049 421 |
| Sum gjeld | 1 426 621 | 327 336 | 94 881 | 112 767 | 62 211 | 15 001 | 15 005 | 15 000 | 15 101 | 15 000 | 21 173 | 25 859 | 266 696 | 181 646 |
| Kortsiktig gjeld | 1 426 621 | 327 336 | 94 881 | 112 767 | 62 211 | 15 001 | 15 005 | 15 000 | 15 101 | 15 000 | 21 173 | 25 859 | 266 696 | 181 646 |
| Egenkapitalandel | 87,1 % | 96,4 % | 98,8 % | 98,4 % | 99,2 % | 99,8 % | 99,8 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,6 % | 99,4 % | 96,3 % | 97,5 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.