MÅLØV VVS HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −6 911 | −7 685 | −6 385 | −12 125 | −6 120 | −21 445 | −5 000 | −5 315 | −4 830 | −4 505 | −5 015 | −3 737 | −3 966 | −4 004 |
| Resultat før skatt | 221 778 | 462 370 | 494 240 | −929 102 | 653 329 | 1 431 710 | −167 048 | −360 564 | −22 709 | 116 674 | 73 176 | 81 425 | 81 743 | 70 105 |
| Årsresultat | 174 236 | 354 300 | 385 443 | −717 922 | 476 066 | 1 405 766 | −166 870 | −282 235 | −28 730 | 87 163 | 14 235 | −56 456 | −100 746 | −46 748 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 5 493 624 | 5 454 389 | 5 222 089 | 4 954 460 | 5 937 243 | 7 410 247 | 4 127 536 | 4 403 187 | 4 790 141 | 5 747 665 | 5 756 677 | 5 844 704 | 5 870 991 | 5 866 845 |
| Egenkapital | 5 487 624 | 5 448 389 | 5 216 089 | 4 948 446 | 5 780 769 | 5 417 703 | 4 122 536 | 4 397 406 | 4 785 441 | 5 726 644 | 5 739 481 | 5 825 046 | 5 866 991 | 5 862 845 |
| Sum gjeld | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 014 | 156 474 | 1 992 544 | 5 000 | 5 781 | 4 700 | 21 021 | 17 196 | 19 658 | 4 000 | 4 000 |
| Kortsiktig gjeld | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 014 | 156 474 | 1 992 544 | 5 000 | 5 781 | 4 700 | 21 021 | 17 196 | 19 658 | 4 000 | 4 000 |
| Egenkapitalandel | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 97,4 % | 73,1 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,6 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,9 % | 99,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.