EJENDOMSSELSKABET LANGAGER 2 ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | −311 712 | −437 138 | −340 517 | 1 324 747 | −108 123 | −129 678 | −93 536 | 295 680 | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | — | — | −267 804 | −384 703 | −258 868 | 1 314 046 | −154 525 | −168 237 | −141 288 | 241 708 | 182 706 | 113 474 | 123 672 | 58 057 |
| Årsresultat | −219 808 | −337 969 | −267 804 | −384 703 | −258 868 | 1 284 189 | −149 000 | −159 721 | −138 674 | 171 817 | 120 510 | 63 285 | 105 361 | 32 252 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 296 329 | 520 863 | 869 572 | 1 125 092 | 1 755 903 | 2 405 703 | 4 994 796 | 5 127 691 | 5 262 024 | 5 625 131 | 5 585 684 | 4 824 451 | 4 962 480 | 5 278 723 |
| Egenkapital | 274 050 | 493 858 | 831 826 | 1 099 630 | 1 721 333 | 1 980 202 | 696 013 | 845 013 | 1 004 734 | 1 143 408 | 971 591 | 851 080 | 787 795 | 779 034 |
| Sum gjeld | 22 279 | 27 005 | 37 746 | 25 462 | 34 570 | 425 501 | 4 298 783 | 4 282 678 | 4 257 290 | 4 481 723 | 4 614 093 | 3 973 371 | 4 174 685 | 4 499 689 |
| Kortsiktig gjeld | 22 279 | 27 005 | 37 746 | 25 462 | 34 570 | 413 001 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 92,5 % | 94,8 % | 95,7 % | 97,7 % | 98 % | 82,3 % | 13,9 % | 16,5 % | 19,1 % | 20,3 % | 17,4 % | 17,6 % | 15,9 % | 14,8 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.