CREST EUROPE HOLDINGS ApS
Årsregnskap 2012–2020, lest fra 8 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2020
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2020
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | 0 | 0 | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | −66 435 | −83 631 | −20 553 | −17 717 | −14 338 |
| Resultat før skatt | 185 809 | 502 239 | 497 565 | −909 045 | −23 065 603 | 6 758 745 | 7 134 405 | — | — |
| Årsresultat | 183 135 | 507 223 | 525 456 | −974 608 | −22 984 643 | 6 758 745 | 7 134 405 | 5 200 144 | 5 598 137 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 2 708 926 | 12 414 541 | 11 898 779 | 11 388 109 | 13 180 424 | 46 001 606 | 43 610 236 | 36 593 021 | 33 928 768 |
| Egenkapital | 2 678 923 | 12 395 788 | 11 888 565 | 11 363 109 | 12 337 717 | 35 315 800 | 33 197 860 | 26 368 151 | 21 368 390 |
| Sum gjeld | 30 003 | 18 753 | 10 214 | 25 000 | 842 707 | 10 685 806 | 10 412 376 | 10 224 870 | 12 560 378 |
| Kortsiktig gjeld | 30 003 | 18 753 | 10 214 | 25 000 | 842 707 | 10 685 806 | 10 412 376 | 117 545 | 100 107 |
| Egenkapitalandel | 98,9 % | 99,8 % | 99,9 % | 99,8 % | 93,6 % | 76,8 % | 76,1 % | 72,1 % | 63 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.