KILDEAGER HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | −9 750 | −21 281 | −8 258 | −17 250 | — | −9 438 | −9 327 | −9 268 | −9 229 | −8 874 | −8 031 |
| Resultat før skatt | 6 986 653 | 4 546 714 | 1 028 842 | 4 387 787 | 3 504 567 | 2 807 669 | 3 605 736 | 5 993 627 | 2 483 628 | 5 987 656 | 2 850 982 | 409 888 | 1 924 275 |
| Årsresultat | 7 003 165 | 4 402 988 | 964 602 | 4 338 595 | 3 470 005 | 2 778 607 | 3 607 870 | 5 985 267 | 2 470 956 | 5 975 050 | 2 850 152 | 409 938 | 1 924 775 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 14 246 413 | 17 180 096 | 12 768 979 | 12 738 003 | 11 833 498 | 11 149 243 | 11 911 574 | 16 783 046 | 10 029 859 | 10 676 906 | 7 016 048 | 3 464 513 | 4 310 292 |
| Egenkapital | 14 030 785 | 17 027 620 | 12 624 632 | 12 620 030 | 11 781 435 | 11 111 431 | 11 902 824 | 13 894 954 | 10 009 687 | 9 638 731 | 5 663 681 | 2 813 529 | 3 703 591 |
| Sum gjeld | 215 628 | 152 476 | 144 347 | 117 973 | 52 063 | 37 812 | 8 750 | 2 888 092 | 20 172 | 1 038 175 | 1 352 367 | 650 984 | 606 701 |
| Kortsiktig gjeld | 215 628 | 152 476 | 144 347 | 117 973 | 52 063 | 37 812 | 8 750 | 2 888 092 | 20 172 | 1 038 175 | 1 352 367 | 650 984 | 606 701 |
| Egenkapitalandel | 98,5 % | 99,1 % | 98,9 % | 99,1 % | 99,6 % | 99,7 % | 99,9 % | 82,8 % | 99,8 % | 90,3 % | 80,7 % | 81,2 % | 85,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.