STEFFEN TVILLING HOLDING ApS
Årsregnskap 2012–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −36 447 | −170 993 | −116 255 | −29 644 | −24 530 | −16 625 | −22 875 | −16 625 | −16 625 | −15 625 | −26 375 | −16 375 | −16 553 | −15 000 |
| Resultat før skatt | 1 847 856 | 1 013 327 | 1 211 544 | 572 182 | 927 466 | −319 839 | 1 301 860 | 573 386 | 324 822 | 497 368 | 937 885 | −98 138 | 536 108 | −119 000 |
| Årsresultat | 1 813 954 | 985 673 | 1 211 544 | 572 182 | 927 466 | −319 839 | 1 301 860 | 564 146 | 300 820 | 482 122 | 934 031 | −102 769 | 532 658 | −126 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 16 311 153 | 15 213 932 | 14 060 364 | 11 727 086 | 11 698 789 | 11 281 187 | 12 151 553 | 14 249 166 | 14 185 021 | 14 233 700 | 11 285 588 | 10 615 229 | 10 904 126 | 10 622 000 |
| Egenkapital | 14 972 956 | 13 659 002 | 12 795 329 | 11 701 585 | 11 679 403 | 11 268 187 | 12 088 026 | 14 236 167 | 14 172 021 | 14 221 200 | 11 273 088 | 10 438 857 | 10 891 626 | 10 609 000 |
| Sum gjeld | 1 338 197 | 1 554 930 | 1 265 035 | 25 501 | 19 386 | 13 000 | 63 527 | 12 999 | 13 000 | 12 500 | 12 500 | 176 372 | 12 500 | 13 000 |
| Kortsiktig gjeld | 1 338 197 | 910 168 | 20 235 | 25 501 | 19 386 | 13 000 | 63 527 | 12 999 | 13 000 | 12 500 | 12 500 | 176 372 | 12 500 | 13 000 |
| Egenkapitalandel | 91,8 % | 89,8 % | 91 % | 99,8 % | 99,8 % | 99,9 % | 99,5 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 98,3 % | 99,9 % | 99,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 14 av 14 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.